خبر

بازی Broken Sword:The Sleeping Dragon وارد بازار شد.(در اروپا)
اگر چند سال پيش طرفدار بازيهای ادونچر بودين احتمالا Broken Sword رو هم بازی کردين.اولين نسخه اين بازی سال ۹۶ اومد و بسيار محبوب شد (اون موقع ادونچرهای ۲ بعدی پرطرفدار بودند) سال بعد هم نسخه دوم اومد که از اولی هم موفقتر بود و حالا بعد از ۵ سال دوباره نيکو و جورج برگشتن!
خب همينطور که زمان گذشته اين بازی هم کاملا متحول شده و بازی کاملا ۳ بعدی شده و بسيار زيبا از عکس های بازی اينو ميشه فهميد همچنين کنترل کاملا با کيبرد هست نه موس(که هم ميتونه خوب باشه هم بد) و بر خلاف خيلی بازی های ادونچر ديگه کاراکتر شما ممکنه بميره(البته اشتباه نکنيد به هيچ وجه اکشن ادونچر نيست).خوب اين چيزايی بود که از قبل ميدونستم حالا اميدوارم زودتر بازی بياد تا کاملتر توضيح بدم.
يک چيزه جالب اينه که THQ روی فروش بازی خيلی حساب کرده و پيش بينی ۱۰۰ ميليون دلار رو کرده و اگر هنوز اون طرفدار های قبلی زنده باشن اين عدد دور از دسترس هم نيست.

LucasArts اعلام کرد که کار ساخت بازی Star Wars :Knight of the old republic برای PC تموم شده و بازی برای پخش تا ۱۸ نوامبر(۳ روز ديگه) آماده ميشه.
KOTOR محبوبترين بازی RPG برای XboX هست و توسط خوشنامترين RPG ساز يعنی BioWare ساخته شده و همينطور از ديد خيلی از سايتهای بازی کانديدای بهترين بازی سال هم هست.همينها کافيه تا ارزش بازی مشخص شه.
ماجرای بازی به ۴۰۰۰ سال قبل از ماجرای اولين فيلم جنگ ستاره ای برميگرده جايی که جنگ Jedi(خوب) و Sith (بد) شروع ميشه اينجا شما به انتخاب خودتون با هر دو گروه ميتونيد باشين.
نسخه PC با Xbox علاوه بر گرافيک چند تا تفاوت ديگه هم داره مثل اضافه شدن به داستان هايی که توی خط اصلی داستان نيستن و ...

 

/ 0 نظر / 12 بازدید