بازيهای جديد

خوب خبر اول مربوط ميشه به فيفا ۲۰۰۴ که چند روز پيش وارد بازار شده و به سرعت برق و باد تو ايران هم در دسترس قرار گرفت.
خوب همه ميدونيد محصول EASports هست و پر فروشترين بازی ورزشی در سطح جهان تا الان اما اين دليل بر بهترين بودن نيست.ليست تغييرات مهم رو ميتونيد از اينجا ببينيد.
درسته فيفا خيلی تيم داره تيم ها هم امکانات زيادی دارن حتی از نظر گرافيک فيزيک بدنی بازيکنا به واقعيت نزديک باشن حتی شايد از لحاظ کل گرافيک هم برتر باشه اما يک چيز نداره اونم روح فوتبال!! و اين دقيقا چيزی که رقيب فيفا يعنی Pro Evolution Soccer (همون Wining eleven خودمون) داره و خوشبختانه تا چند ماه ديگه اين بازی برای PC هم آماده ميشه و همه ميتونيد تفاوت خوب با بهتر رو ببينيد!!
راستی دموی PES 3 هم برای پی سی چند وقته اومده اما چون حجمش ۲۲۰ مگابايت هست نتونستم دانلود کنم وگرنه کامل همه محاسنش رو براتون مينوشتم.
به اين سايت هم حتما سر بزنيد کاملا تخصصی در مورد فيفا مينويسه و فايلهای خوبی برای دانلود گذاشته.

خبر دوم هم مربوط ميشه به دومين اضافه شونده Civilization3 به اسم Conquests که يک هفته است وارد بازار شده اما هيچ جا تو ايران نميتونيد پيدا کنيد!
Civ3 محصول Firaxis هست و توسط Atari (در واقع Atari شرکت Infograme رو خريده) پخش ميشه.Civ3 يک بازی استرتژی نوبتی هست و به عنوان پرفروش ترين بازی اين سبک مطرح هست(با حدود ۴ ميليون نسخه فروش) و همچنين به اعتقاد خيليها(از جمله خودم) بهترين بازی اين سبک هم هست.
از قرار معلوم ايندفعه تفاوتهای زيادی با قبل کرده که مهمترين اونها وجود ۹ Campaign متفاوت هست که شما بايد توی ۹ تا از اتفاقات مهم تاريخ بشريت از قبل از ميلاد(جنگ فلات ايران) تا جنگ جهانی دوم ادامه داره شرکت کنيد.در کل ۲۵۰ تا تغيير توی بازی وجود داره که حالتهای جديد پيروزی ۷ تا قوم جديد و انواع حکومت جديد(فاشيسم و فئودالسیم) و کلی تغييرات ديگه.من که بدجوری هوس کردم تا دوباره شروع کنم به بازی کردن بهترين بازی عمرم.تغيير و بهبود حالت چند نفره هم نبايد فراموش کرد هر چند فعلا که برای ما مقدور نيست اما خدا رو چه ديدی شايد در آينده امکانش به وجود بياد.(چشامون به دستای مسئولان مخابرات تا حداقل سال ۱۴۰۰ که هی ميگن اين DSL رو رديف کنن!!).زهی خيال باطل
دقت کنيد که برای اين اضافه شونده به CD اصلی Civ3 احتياج هست اما لزومی نداره که اولين اضافه شونده يعنی  Play The World رو داشته باشين و تغييرات اون توی همين اضافه شونده هم گنجونده شده.

در آخر هم برای اونهايی که میپرسن يک چيزی از DOOM3(اين سايت تازه تاسيس شده فعلا خاليه!!) بگم:ميتونيد از اين لينک مصاحبه مفصل مجله Computer and video game رو که با جان کارمک مدير و صاحب شرکت ID software بخونيد.اطلاعات مفيديه حتما بخونيد.

 

/ 0 نظر / 10 بازدید