خبر

معمولا بعد از کريسمس تا بازيهای خوب بيان يک کم طول ميکشه اما يکی از اولين بازيهای خوبی که تو همين چند روز قرار بياد Wars and Warior :joan of arc هست که من قبلا در مورد اين بازی توضيح دادم اما الان يک مختصر در موردش ميگم که ژان دارک يکی از قهرمانان(قديس) ملی فرانسه هست که در جنگهای صد ساله نقش زيادی تو عقب روندن انگليس داشته.اما همونطور که از اسم بازی پيداست انگار اينجا بيشتر از اينکه يه قديس باشه يک جنگجو هست که احتمالا يک تنه ميره تو قلب دشمن!!
سبک بازی Action/RTS/RPG هست و خوب چون از شمشير استفاده ميشه و همينطور تو عکسها هم ميبينيم سوم شخص هست از لحاظ دوربين و همينطور المانهای بازيهای استراتژی هم تو بازی هست.احتمالا بازی خوبی باشه.
به هر حال Enlight اعلام کرد که کار ساخت و تست بازی کامل شده و تا چند روز ديگه(۱۰ فوريه) وارد بازار ميکنيم بازیرو.رييس شرکت گفته که ما هم رو سيستم جنگ هم رو گرافيک بازی زياد کار کرديم و از نظرات خيليها تو بهتر شدنش استفاده کرديم و مطمئنيم که بازيکنها از اين بازی لذت ميبرند!!

اگر تا حالا IceWind Dale 2 رو بازی کرده باشين حتما به يک نکته توجه کردين که علاوه بر اين که کلا بازی خوبی هست موزيک متن خيلی عالي داره و با اينکه ساعتهای طولانی بازيش طول ميکشه اما تا آخرش موزيک عالی و تاثير گذار و فراموش نشدنيه.خيلی از سايتها و مجلات هم اون سال جايزه بهترين موزيک سال رو به اين بازی دادند.آهنگساز اون بازی و همچنين Baulder Gate 2  اقای Inon Zur بوده و حالا مسئوليت ساخت موزيک Syberia 2 ادامه بازی خوب Syberia رو به عهده گرفته.
اگر Syberia رو بازی کرده باشين ميدونيد که تصاوير بازی بی نظير بود و داستان خيلی هم خوبی داشت حالا همه اينا در کنار يک موزيک خوب Syberia 2 رو يکی از بهترين ها ميکنه مطمئنا.

بالاخره وضعيت اين Half Life 2 چی شد؟بعد اينکه قرار بود HL2 سپتامبر بياد و ATI هم کلی تبليغ کرد روش تا اينکه خبرساز ترين اتفاق سال افتاد و سورس کدهای بازی دزديده شد و حتی تو بعضی کشورها مثل روسيه يک نسخه کامل از بازی اومد به زبون روسی!!!!حالا تو مصاحبه ای که Valve با CNN داشته گفته که بازی احتمالا توی تابستون مياد و ما مجبور شديم کل سورس ها از اول بازبينی و تغيير بديم و بيشتر از اين هم اطلاعی نداده.
بازی Vampire:The Masquerade هم از موتور گرافيکی و کدهای Half-life2 استفاده میکنه گفته ميشه که اين بازی هم بهار سال ۲۰۰۵ مياد!البته بازی RPG هست نه FPS.
سومين بازی هم که قراره از اين موتور استفاده کنه!محصول شرکت Arkane Studio (سازنده بازی نه چندان خوب Arx fatalis!)خواهد بود.هنوز هيچی از بازی مشخص نيست حتی اسم هم گذاشته نشده هنوز.اميدوارم اين بازيشون بهتر باشه!!
مثل اينکه بعد از دزديده شدن سورس کدها هر کی ديده خوشش اومده و ميخواد باهاش بازی بسازه!!

 

/ 0 نظر / 12 بازدید