بازيهای جديد

امروز روز پخش بازی Call of Duty هست.
Call of Duty توسط شرکت Infinity Ward (سازنده بازی مدال افتخار) ساخته شده و توسط Activision  پخش ميشه.Activision تبليغات بسيار وسيعی برای اين بازی انجام داده يادآوری ميکنم که امسال به عنوان بهترين بازی اکشن ۲۰۰۳ در نمايشگاه E3 هم شناخته شد.
موضوع Call of Duty در مورد جنگ جهانی دوم هست(و احتمالا دلاوريهای آمريکايها!!!!) و حالتی شبيه فيلمهای سينمايی داره که سربازان متحدين بايد با همکاری هم و به صورت تيمی در ۲۴ مرحله در شرق و غرب اروپا آلمانهای نازی رو از پا در بيارين!
از بازی خيلی تعريف شده چه حالت از تک نفره و چه مولتی پلير که تا سقف ۳۲ سرباز ميشه به صورت تيمی بازی کرد.احتمالا اين بازی فروش بسيار زيادی ميکنی مخصوصا که آماری هست مبنی بر اينکه حدود ۲ ميليون نفر دمو بازی دانلود کردند!

بازی خوب ديگه که اتفاقا مربوط به جنگ جهانی دوم هم ميشه و چند روزه به بازار اومده Hidden & Dangerous 2 هست.
سازندگان بازی Illusion Softwork و Gathering Development هستند(سازندگان مافيا).
اولين H&D با وجود ايده عالی و بکر به يکی از محبوبترين بازيهای سال بدل شد و حالا بايد ديد ايندفعه هم ميتونه همچين موفقيتی رو تکرار کنه.H&D 2 يک بازی اکشن تيمی محسوب ميشه.گرافيک بازی کاملا متحول شده به طوری رئيس Gathering ميگه:"جزئيات تصويری سلاحها و ابزارآلات جنگی بزرگترين نکته مثبت بازی هستند."تو اين بازی شما بايد به عنوات يک تيم سرباز در مکانهای مختلفی از دنيا وظيفه دارين تا در مقابل متفقين بياستيد.دارای ۲۰ مرحله مختلف و ابزار آلات جنگی بسيار زياد هست.
به اين نکته توجه کنيد که ممکنه تو ايران به عنوان Hidden & Dangerous 3 معرفی شه.پس حواستون باشه.

  

/ 0 نظر / 9 بازدید